ویرایش محتوا

کارکنان بومرنگی؛ Boomerang Employees

کارکنان بومرنگی بازگشت

کارکنان بومرنگی بازگشت:

کارکنان بومرنگی بازگشت
کارکنان بومرنگی بازگشت

اصطلاح کارکنان بومرنگی یا کارکنانی که بر می گردند؛ اولین بار در یکی از مقالاتی که توسط آنجلا هیل در BLR منتشر گردید، مورد استفاده قرار گرفت. در اینجا نکاتی که وی برای پرهیز از مشکلات معمول با این دسته از کارکنان مطرح نمود، ذکر گردیده است. (کارکنان بومرنگی بازگشت)

رهیدن از مشکلات بومرنگ

استعداد بومرنگی همیشه سلاح مؤثری نیست. برای تیمهای اکتساب استعدادها، هنگامی که به دنبال استخدام کارکنان سابق هستند، ضروری است در فرآیند الک کردن از گامهای حیاتی این کار پیروی کنند.

کارکنان بومرنگی بازگشت
کارکنان بومرنگی بازگشت

تنها به دلیل اینکه کارمندی در گذشته برای سازمان مفید بوده است، نمی توان مطمئن بود که مجموعه مهارتهایش با نیازهای فعلی سازمان همراستا است.

تیمهای کسب استعدادها باید کاندیداهای بومرنگی را برای تعیین اینکه پس از ترک سازمان چگونه رشد کرده اند و چه مهارتهای جدیدی را به دست آورده اند 

و اینکه آیا با استراتژی فعلی سازمان و اهداف کسب و کاریش همخوان هستند، با دقت ارزیابی کنند.

در محیط کسب و کار امروز، یعنی جایی که متوسط مدت تصدی کارکنان برای هر شغل به طور مداوم در حال کاهش یافتن است و منافع و برنامه های توسعه سازمان در حال از دست دادن توانشان هستند، سازمانها باید در برابر ایده دلبسته کردن استعدادهای بومرنگی با ذهنیت مثبتی ظاهر شوند.

تشویق استعدادهای سابق برای بازگشت به سازمان، استراتژی بلندمدت و آینده نگرانه ای است که پتانسیل تقویت نیروی کار را داشته و در عوض موجب تقویت سطح عملیات می شود.

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است