کانال تلگرام منابع انسانی

کانال تلگرام منابع انسانی

 رایان راهبرد چابک در راستای رسالت اصلی خویش که نشر اطلاعات، تکنیکها و ابزارهای تخصصی مدیریت منابع انسانی است، اقدام به تشکیل کانالهای تخصصی منابع انسانی در تلگرام نموده است. این کانال ها مورد استقبال متخصصین و مدیران این رشته قرار گرفته است. 

کانال های تلگرامی به دقت مدیریت می شوند. تا مبادا با نشر مطالب غیر تخصصی و عمومی که به طور معمول در گروههای مختلف در گردشند، وقت اعضا تلف گردد. تعداد پیامهای ارسالی نیز بسیار محدود است. تا در عین حفظ جذابیت، مطالبی ناب و دست اول که تاکنون در جایی منتشر نشده اند، امکان انتشار یابند. کانال تلگرام منابع انسانی

تلاش ما بر این است که تنها مطالب مربوط به مدیریت منابع انسانی در کانال تلگرام منابع انسانی رایان راهبرد چابک منتشر گردد. هر چند عمده مباحث سازمانی و کسب و کاری به نحوی به منابع انسانی مرتبط هستند. سعی ما بر این است که در این کانال به خاطر رسالتی که برای آن تعریف کرده ایم.، مشخصاً روی اصول تکنیکها و روشهایی که در جذب و بهسازی و نگهداری کارکنان تاثیر مستقیم دارند تاکید کنیم.

در صورت تمایل به پیوستن، بر روی لینکهای ذیل کلیک کنید. در جهت غنای بیشتر کانال تلگرام منابع انسانی، دعوت می شود لینکهای ذیل را به علاقه مندان و فعالان حیطه های مرتبط ارسال فرمایید.

در ضمن مطالب منابع انسانی رایان راهبرد شامل دو دسته اصلی است .که در ذیل هر کدام لینک عضویت نیز قرار داده شده است. کانال تلگرام منابع انسانی

 

کانال تلگرام مطالب تخصصی و تکنیکهای کاربردی مدیریت منابع انسانی

https://telegram.me/rayanHRM

 کانال تلگرام مدیریت در اقتصاد نفت آلود 

https://telegram.me/FastNevis

برای بیان دغدغه های روزمره مدیریتی و خلاصه ای از مشاهدات قابل بررسی به منظور به یادداشتن تجربیات مرتبط .و به اشتراک گذاشتن آن فارغ از محدودیتها و مسائلی که عمدتاً به خاطر اقتصاد سودازده نفتی در کشورمان روی می دهند و فعالیت و مدیریت در این فضا را با چالشهای خاصی آمیخته می کنند.

توئیتر رایان راهبرد چابک نشان دهنده خلاصه بسیار کوتاهی از مطالب منتشر شده در وب سایت و کانالها:

https://twitter.com/Bahmanmaster

در صورت بروز هرگونه مشکل در پیوستن به کانالهای تلگرام منابع انسانی رایان راهبرد، با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۸ تماس برقرار نمایید.

برای ارسال پیام از طریق تلگرام، شماره ی ۰۹۳۳۱۳۸۲۲۱۱ در دسترس است.

با تشکر

مدیریت مشاوره و آموزش رایان راهبرد چابک

مطالب و یادداشت های مرتبط با کانال تلگرام منابع انسانی:

دورنمای شبکه در کسب و کارها

شش روند رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۱۲

چه کسانی پروفایلم را در لینکدین چک کرده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top