ویرایش محتوا

آموزش منابع انسانی – مفاهیم

آموزش

یکی از کمبودهایی که در نظام آموزشی و سرفصل های دانشگاه ها از جمله آموزش منابع انسانی به روشنی دیده می شود، جدی گرفته نشدن رسالت آموزش و پژوهش در برخی از آن هاست. به طوری که تأمین محتوای آموزشی به روز و کاربردی از جمله در حیطه ی مدیریت و منابع انسانی که اولین کارکرد دانشگاه و انتظار دانشجویان و صنعت و بازار کار است، ناکام می ماند.

آموزش
برگزاری کارگاه آموزش منابع انسانی

در این راستا و برای کمک به از میان برداشتن این شکاف، رایان راهبرد چابک با دسترسی که به منابع اصیل و کاربردی دارد و نیز با توجه به تجربه و حضور فعال مشاوران آن در صنایع مختلف، برنامه های آموزشی و کارگاهی تدارک دیده و اجرا نموده که مورد استقبال شرکتها، سازمان ها و صنایع مختلف قرار گرفته است. 

ارائه ی محتوای آموزش منابع انسانی در وب سایت

در این جهت، سعی نموده ایم کمبودها و نقص های موجود در محتوای آموزشی عمدتاً تئوریک دانشگاهها را تشخیص دهد و با ارائه محتوای مکمل تحصیلات دانشگاهی، دانشجویان و فارغ التحصیلان منابع انسانی و هر فردی که به این مباحث علاقه داشته باشد را با مفاهیم کاربردی مدیریت، مخصوصاً مدیریت منابع انسانی آشنا نماید.

گفتنی است در ده سال گذشته تلاش کرده ایم تا منابع دست اول (که همگی برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می شوند و حتا برخی از آن ها برای اولین بار در کشور طرح و اجرا شده اند) را به دست علاقه مندان برسانیم. رایان راهبرد چابک ارائه این دسته از محتوای تخصصی که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته را جزئی از مسئولیتهای اجتماعی خود می داند.

مطالب و یادداشت های مرتبط با آموزش:

کارگاه های آموزشی تخصصی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

آموزش مهارتهای مرتبط به دانش آموزان

تجزیه و تحلیل و نیازسنجی آموزش مشاغل به روش DACUM

مدل چهارسطحی ارزیابی اثربخشی کرک پاتریک

منابع انسانی ایران

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است