ویرایش محتوا

آموزش منابع انسانی حرفه ای و کاربردی (وبینار و کارگاه)

آموزش منابع انسانی در پاسخ به یافته های بهینه کاوی صنایع موفق دنیا و سطح شایستگی های موجود در متخصصان و مدیران این صنایع اهمیت زیادی پیدا کرده است.

بدین ترتیب روشن شده که جای خالی برخی مهارت ها، دانش ها و تکنیک ها و قابلیت ها در بین متخصصان و فعالین متولیان منابع انسانی احساس می شود.

ویژگی های دوره ها و کارگاه های آموزشی منابع انسانی رایان راهبرد:

دوره های آموزشی منابع انسانی تخصصی، حرفه ای و کاربردی رایان راهبرد چابک بر اساس محتوا و روش های آموزشی در کارگاه ها و دوره های آموزش منابع انسانی حرفه ای دنیا طراحی و ارائه می شوند. این دوره ها به روز بوده و هم اکنون توسط شرکت های معتبر مشاوره مدیریت دنیا در حال ارائه هستند.

هدف اصلی دوره ها و کارگاه های آموزشی منابع انسانی رایان راهبرد ارتقای توانمندی متخصصان و مدیران منابع انسانی کشور است تا آنان را به سمت ایده کارشناسان شرکت یار منابع انسانی HR Busi­ness Part­ner رهنمون شود.

گفتنی است که ایده منابع انسانی شرکت یار (HRBP) در سال های اخیر توسط همتایان این متخصصان در سطح بین المللی مورد استقبال قرار گرفته است. این مفهوم گویای کارشناسانی است که مفاهیم کسب و کار را به خوبی درک کرده اند تا بتوانند بین شریک کسب و کار بودن و حامی کارکنان و اخلاقی بودن پیوند محکمی برقرار نمایند.

این دوره ها با ایجاد تسلط عملی بر شایستگی های امروزی منابع انسانی، از طریق آموزش و ارائه ی مشاوره حرفه ای و کوچینگ می تواند مسیر کارراهه و ارتقای شغلی فرد را تقویت کرده و در یافتن جایگاه مناسب تر در فضای نوین کسب و کار به ایشان کمک کند.

لیست دوره ها و کارگاه های تخصصی مدیریت منابع انسانی که لازمه ی فعالیت تخصصی در این حیطه بر اساس استانداردهای جهانی از قبیل هی گروپ است و عاملی مؤثر در تسهیل پیشرفت شغلی در زمینه تخصصی «مدیریت منابع انسانی» می باشند را در لینک ذیل مشاهده فرمایید:

آموزش های مدیریت منابع انسانی: لیست دوره ها و کارگاه های آموزشی ۲

 

تقویم آموزش منابع انسانی و برنامه کارگاه ها و دوره کاربردی مدیریت به صورت آنلاین و مجازی
تقویم آموزشی و برنامه آموزش منابع انسانی و کارگاه های هی گروپ دیکوم کرک پاتریک سروکوال مرسر ۱۴۰۲ شرکت مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد

مطالب و یادداشت های مرتبط:

دوره، کارگاه ها و وبینارهای آموزشی منابع انسانی هی گروپ ویژگی ها و پاسخ به پرسش ها

کارگاه های آموزشی تخصصی مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

آموزش های منابع انسانی حرفه ای و کاربردی (وبینار و کارگاه)

مفاهیم مدیریت استعداد و کارراهه

کارراهه به مثابه صخره نوردی

رویکرد کارراهه ای به پاداش

نردبان دو مسیره برای کارراهه شغلی

میزان حمایت شرکت های ایرانی از کارراهه

حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

منابع انسانی و تکنولوژی

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است