آموزش منابع انسانی حرفه ای و کاربردی (وبینار و کارگاه)

با بهینه کاوی صنایع موفق دنیا و سطح شایستگی های موجود در متخصصان و مدیران این صنایع، جای خالی برخی مهارتها، دانشها و تکنیکها و قابلیتها در بین متخصصان و فعالین متولیان منابع انسانی احساس می شود.

ویژگی های دوره ها و کارگاه های آموزش منابع انسانی رایان راهبرد

دوره های آموزش منابع انسانی تخصصی، حرفه ای و کاربردی رایان راهبرد چابک که بر اساس کارگاه ها و دوره های آموزش منابع انسانی حرفه ای که هم اکنون توسط شرکتهای معتبر مشاوره مدیریت دنیا در حال ارائه هستند، سعی دارد که توانمندی متخصصان و مدیران منابع انسانی کشور را ارتقا داده و آنان را به سمت ایده کارشناسان شرکتیار منابع انسانی HR Busi­ness Part­ner که توسط همتایان بین المللی شان مورد استقبال قرار گرفته رهنمون گردد. کارشناسانی که مفاهیم کسب و کار را به خوبی درک کرده و بتوانند بین شریک کسب و کار بودن و حامی کارکنان و اخلاقی بودن پیوند محکمی برقرار نمایند.

ضمن اینکه تسلط بر شایستگی های امروزی منابع انسانی حاصل از آموزش و مشاوره حرفه ای و کوچینگ می تواند مسیر کارراهه و ارتقای شغلی فرد را تقویت کرده و در یافتن جایگاه مناسبتر در فضای تغییر یافته کسب و کار به ایشان کمک کند.

لیست دوره ها و کارگاههای تخصصی مدیریت منابع انسانی که لازمه فعالیت تخصصی در این حیطه بر اساس استانداردهای جهانی از قبیل هی گروپ که تسهیل کننده پیشرفت شغلی در این زمینه تخصصی می باشند را در لینک ذیل مشاهده فرمایید:

لیست دوره های آموزشی

 

مطالب و یادداشت های مرتبط:

مفاهیم مدیریت استعداد و کارراهه

کارراهه به مثابه صخره نوردی

رویکرد کارراهه ای به پاداش

نردبان دو مسیره برای کارراهه شغلی

میزان حمایت شرکت های ایرانی از کارراهه

حمایتهای کارراهه ای از کارکنان

منابع انسانی و تکنولوژی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top