ویرایش محتوا

توصیه هایی برای اصلاح سیستم جبران خدمت

یکی از ویژگی های یک سیستم جبران خدمت نوین، در نظر گرفتن یک «طیف» برای پرداخت در هر گرید (گروه) به جای برقراری تناظر یک به یک بین گرید و سطح پرداخت است.

در نظام های جدید جبران خدمت، صرفاً به خاطر یکسان بودن دو نفر در شغل و یا مدت زمان سابقه کار و تحصیلات، حقوق مساوی پرداخت نمی شود. بلکه عامل عملکرد، یک تعدیل کننده ی قوی و تعیین کننده است. شرط استفاده از طیف های پرداخت، استقرار یک سیستم مدیریت و ارزیابی عملکرد معتبر است.

اگر سیستم جبران خدمت و ساختار پرداخت در شرکت شما از استراتژی اساسی مدیریت استعدادها در منابع انسانی (اهداف استخدامی که دارید، استراتژی ارتقای کارکنان و سیستم مدیریت عملکرد) پشتیبانی نمی کند، به طور جدی به اصلاح آن فکر کنید.
این وضعیت می تواند مدیران را خسته کند، انگیزه ی کارکنان را بسوزاند و مدیریت منابع انسانی را سردرگم کند.

این نوشته ادامه دارد …

 

مطالب مرتبط با سیستم جبران خدمت:

دیکشنری و فرهنگ لغات و اصطلاحات جبران خدمت و مزایا در منابع انسانی

گام های اصلاح جبران خدمت

استراتژی جبران خدمت و مدیران صف

گفتارهایی در شفافیت جبران خدمت

کارگاه آموزش منابع انسانی آموزش سیستم جبران خدمت و مزایا با روش هی گروپ
کارگاه آموزش منابع انسانی — آموزش سیستم جبران خدمت و مزایا با روش هی گروپ همراه با کار روی داده های تستی

 

آموزش منابع انسانی آموزش مدیریت منابع انسانی آموزش آنلاین منابع انسانی پاییز1402
برنامه آموزش مدیریت منابع انسانی فصل پاییز ۱۴۰۲
رایان راهبرد چابک

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است