ویرایش محتوا

برنامه اطلاع رسانی در جبران خدمت

تصور ذهنی و برنامه اطلاع رسانی جبران خدمت

برنامه اطلاع رسانی یکی ازفعالیت های مهمی است که در پروژه های بهبود سیستم جبران خدمت باید در نظر گرفته شود.

هرچند تأمین کیفیت فنی از طریق محاسبات عادلانه و رقابتی، همچنان جایگاه مهم خود را در جبران خدمات حفظ کرده، اما عواملی که تلقی کارکنان از عادلانه و منصفانه بودن را شکل می دهند و تصویرذهنی او را می سازند، اگر در نظر گرفته نشوند، تمام زحماتی که در شناخت و سنجش بازار کار و تأمین مقدماتی همچون تحلیل مشاغل، گریدینگ و استقرار سیستم های عملکرد و … کشیده شده را بر باد می دهد.

برنامه اطلاع رسانی

تهیه برنامه ی اطلاع رسانی با تعیین ذی نفعان و کانال مناسب و محتوای پیام متناسب با مخاطبان ذهنیت کارکنان را در مورد کیفیت نتایج شکل می دهد.

ضروری است مدیران و منابع انسانی سازمان از هنگام تصمیم گیری در مورد جبران خدمات، و شروع پروژه ها در مورد آنها اطلاع یابند. هرچند اطلاعات باید متناسب با نیاز تهیه و ارائه شوند، ولی آگاهی آنها می تواند ضریب اتکا و اعتبار سیستم را بالا ببرد. در این وضعیت کارکنان نتایج را بی بنیان و بدون تأمین مقدمات کافی تلقی نخواهند کرد.

جبران خدمت و مزایا و مدیریت عملکرد و پرک

 

آموزش جبران خدمت و مزایا هی گروپ
جبران خدمات و مزایا هی گروپ از مجموعه طبقه بندی مشاغل به روش هی گروپ

مطالب و یادداشت های مرتبط:

دیکشنری و فرهنگ لغات و اصطلاحات جبران خدمت و مزایا در منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است