ویرایش محتوا

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت در سال ۲۰۱۹

اروپا، خاورمیانه و آفریقا

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت و گزارش انستیتو بررسی های اقتصادی (ERT)

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت
برنامه ریزی بودجه جبران خدمت

میانه ی افزایش حقوق در اروپا تنها ۸۵/۲% است. از سوی دیگر دو سوم از کشورهای بررسی شده در سال گذشته یا سطح حقوق را تغییر نداده اند. و یا افزایشی برابر با سال گذشته را نشان داده اند. در اروپا، ترکیه در حال تلاش برای پیشگیری از سقوط پول ملی اش است.

حرکتهای عوام گرایانه در ایتالیا مسأله ای بالقوه شده است. این موضوع می تواند بر رابطه ی ایتالیا و یورو و اتحادیه ی اروپایی تأثیر بگذارد. برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپایی) برای ماه مارس ۲۰۱۹ (اواخر اسفند و اوایل فروردین) برنامه ریزی شده و مسائلی که بریتانیا با آنها دست و پنجه نرم می کند از جمله اتحادیه ی گمرکی با اروپای متحد و مرز ایرلند همچنان حل نشده باقی مانده اند.

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت

افزایش یافتن احتمال بروز یک برگزیت سخت که طی آن بریتانیا دسترسی کاملش به بازار یگانه را از دست خواهد داد و جای آن کنترل بریتانیا به مرزهایش در الویت قرار خواهد گرفت یکی از مسائل پیش رو در اروپاست.

شرایط در صورت برگزیت سخت

بروز برگزیت سخت، می تواند اثرات منفی اقتصادی داشته باشد و روی پروژه های موجود در این منطقه نیز تاثیر بگذارد.

اگر چه تنها هشت کشور از آفریقا در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته اند، با این وجود، نیمی از آنها افزایشات حقوق پیش بینی شده از سال قبل را رد کرده اند و گفته اند برنامه ریزی بودجه جبران خدمت نداشته اند. گفته شده که میانه افزایش ۷/۶% بالاترین حد بین تمام این کشورها بوده است.

برنامه ریزی بودجه جبران خدمت
برنامه ریزی بودجه جبران خدمت

کشورهای آسیایی هم میانه ی افزایش ۲/۵% با پراکندگی بالا (از ۵/۲% در ژاپن تا ۵/۱۰% در پاکستان) را نشان می دهند. تقریبا نیمی از کشورهای بررسی شده، افزایشی برابر با افزایش سال گذشته را نشان می دهند.

 لینک دانلود گزارش کامل

 

آموزش منابع انسانی آموزش جبران خدمت و مزایا به روش هی گروپ
برگزاری دوره کارگاهی آموزش منابع انسانی آموزش جبران خدمت و مزایا به روش هی گروپ در فصل بهار ۱۴۰۱

دیکشنری و فرهنگ لغات و اصطلاحات جبران خدمت و مزایا در منابع انسانی

گام های اصلاح جبران خدمت

آموزش جبران خدمت عادلانه و رقابتی; دوره کارگاهی با روش هی گروپ ۱

جبران خدمت عادلانه و رقابتی

شفافیت جبران خدمت

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است