ویرایش محتوا

اتومبیل استخدام کننده؛ نوآوری ولوو

معرفی اتومبیلی که توانایی استخدام مکانیکش را دارد در نمایشگاه اتومبیل بلژیک

در این نمایشگاه، شرکتهای خودروسازی جدیدترین تولیدات خود را به نمایش می‌گذارند. ولی این بار شرکت ولوو بود که توانست توجه‌ها را به سمت خود جلب کند. اولین خودرویی که می تواند تکنسین تعمیراتش را تست استخدام کند. این خودرو توانمندی ها را تشخیص داده و در صورت کافی بودن توانایی ها، پیشنهاد استخدام را طرح می کند. این دستاورد شگفتی ساز ولوو بود.

تست استخدام

روش کار خودروی ولوو در تست استخدام

این خودرو از طریق نمایشگر و سیستم صوتی داخلی از کاندیدایی که برای ورود به داخل اتومبیل دعوت شده و درون آن نشسته، تست استخدام را انجام می دهد.

تست استخدام

سوالاتی نظیر نحوه راه اندازی سیستم صوتی تصویری و حتی سوال های تکنیکی در مورد موقعیت کمپرسور اتومبیل می پرسد. از سؤالات تست استخدام معمول نظیر دلیلی که کاندیدا فکر می‌کند او را مناسب شغل مورد نظر کند نیز غافل نشده و توانایی های اجتماعی وی را تست می کند.

سپس اطلاعات به دست آمده و کاندیداهای مناسب را برای بررسی بیشتر به مدیر منابع انسانی ارجاع می­ دهد. معرفی این خودرو را در لینک ذیل ببینید:

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است