ویرایش محتوا

مزایای مشوق جذب کارکنان

بسیاری از کارکنان به مزایای جانبی کار دسترسی دارند.

مواردی نظیر ساعات کاری انعطاف پذیر، پاداشهای نقدی یا ورزش در محل کار. ( جذب کارکنان )

جذب کارکنان: (آموزش منابع انسانی و مشاوره منابع انسانی و ارائه شرح شغل. ، شناسنامه شغل، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمت و مزایا )

برخی از شرکتها به مزایا به عنوان تقویت کننده های معنوی که کمک می کنند کارکنانشان در بالاترین سطوح رقابت کنند، می نگرند.

این مزایا همچنین می توانند به کارفرمایان کمک کنند. که بهترین استعدادهای موجود در بازار کار را جذب کرده و نگهدارند.

برخی کارفرمایان نظیر گوگل لیست بلند بالایی را به کارکنانشان پیشنهاد می کنند. در حالی که برخی دیگر مزایای کمی را ارائه می دهند.

بر اساس مطالعاتی که گالوپ انجام داده، حداقل یک سوم از کارکنان آمریکایی کارفرمای فعلی شان را به خاطر مزایای جانبی جذاب در جاهای دیگر رها می کنند.

جذب کارکنان: (آموزش منابع انسانی و مشاوره منابع انسانی و ارائه شرح شغل. ، شناسنامه شغل، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمت و مزایا )

بدین ترتیب مهم است که بدانیم چه مزایایی ممکن است کسی را متقاعد کند تا شغلش را رها کرده و به شغل جدیدی برود.

گالوپ کشف کرد که اگرچه اغلب افراد به بیمه های سلامت دسترسی دارند، ولی ۶۱% از پاسخ دهندگان به خاطر این مورد مشخص ممکن است کارشان را عوض کنند. پاداشهای نقدی و تعطیلات تفریحی به همراه پرداخت نیز با ۵۴ و ۵۳ درصد در متقاعد کردن افراد برای اینکه بگویند کارشان را بدین منظور عوض می کنند، در خور توجه اند.

جذب کارکنان: (آموزش منابع انسانی و مشاوره منابع انسانی و ارائه شرح شغل. ، شناسنامه شغل، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمت و مزایا )

لیست مزایای جانبی به همراه درصد افرادی که به خاطر آن کارشان را عوض می کنند در جدول ذیل ذکر شده است:

جذب کارکنان: (آموزش منابع انسانی و مشاوره منابع انسانی و ارائه شرح شغل. ، شناسنامه شغل، آنالیز شغل، ارزیابی شغل، جبران خدمت و مزایا )

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است