ویرایش محتوا

تسلیت؛ و چاره اندیشی برای بحران ها، حوادث و بلایای طبیعی

زلزله شمال غرب کشورمان، موجب پدید آمدن بحران ویرانی و کشته شدن شماری از هموطنانمان و سوگواری همه گردید؛ این سوگ بزرگ را به خانواده های کشته شدگان و تمامی هموطنان تسلیت می گوییم. امیدواریم با تدابیری که مدیران می اندیشند، بلایا و حوادث طبیعی، بدین حد آزار دهنده نشده و از شدت اثر این حوادث کاسته شود.

پیشگیری از تبدیل حوادث طبیعی به بحران هایی این چنین، عزم همه را می طلبد، شهروندان، مدیران، دولتمردان و مهندسان و امدادگران، مهندسان و معماران، فعالان ساخت و ساز، طراحان شهرسازی، مدیران بحران و امداد رسانی، هر کدام در هنگام انجام وظیفه باید ضمن وفاداری به معیارهای اخلاقی حرفه خود، کیفیت و نتایج کوتاه مدت و بلند مدت فعالیتهای خود را در یاد داشته باشند.

به امید سلامت همه مردم کشورمان و بشریت از گزند حوادث و بلایای طبیعی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است