ویرایش محتوا

ویدئوی زبان بدن در مصاحبه

زبان بدن در مصاحبه استخدامی

نقش زبان بدن در مصاحبه ! مصاحبه استخدامی به عنوان یکی از مهمترین مراحل استخدام شایسته توجه کارجویان و کارفرمایان است.

زبان بدن در مصاحبه

به منظور پذیرفته شدن در مصاحبه استخدامی و انتصاب در سمت مورد نظر، لازم است که کاندیدای شغل علاوه بر بروز دانش و توانایی فنی و مهارتهایش که در ارتباط با شغل مورد نظر باشند، به مسائل دیگری نیز توجه داشته باشد.

زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی نقش مهمی در تصمیم مصاحبه گران برای انتخاب و عدم انتخاب کاندیدای شغل بازی می کنند.

زبان بدن

مصاحبه کنندگان با مشاهده و واکاوی رفتارهایی که کاندیدا به صورت آگاهانه و یا ناخودآگاه بروز می دهد، می توانند به خصوصیات اخلاقی و رفتاری وی پی برده و تناسب وی را با شغل و سازمان بسنجند.

زبان بدن
زبان بدن

بعضی از پیامها می تواند آنچنان ناخوشایند باشد که یک کاندیدای ماهر را به راحتی به انتهای صف استخدام ببرد.

زبان بدن

ویدئوی موجود در لینک ذیل، که توسط کارشناسان منابع انسانی با فرمت WMV تهیه شده، به کارجویان کمک می کند تا خود را برای جلسه مصاحبه آماده کرده و از بروز رفتارهای نامناسب در طول مصاحبه خودداری کنند.

لینک اصلی دانلود فایل مصاحبه

لینک کمکی فایل مصاحبه در سایت ۴shared.com

مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی

شرکت رایان راهبرد چابک

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است