ویرایش محتوا

چهار نکته برای وقتی که از تریبون صحبت می کنید

تریبون به خودی خود جایگاهی دلهره آور است. حتی سخنگویان عمومی قهّار هم وقتی در برابر میکروفن و تریبون قرار می گیرند و سخنرانی می کنند، دچار دلهره می شوند. در اینجا چهار نکته برای برای اینکه سخنرانی بعدیتان از تریبون را با اطمینان و راحتی انجام دهید، ذکر می شود:
۱- پاهایتان را بکارید و صاف بایستید. این موضوع حاکی از وقار و قدرت است، حتی موقعی که خودتان این احساس را ندارید.
۲- به خاطر نسپارید. مگر اینکه سخنرانی خیلی کوتاه باشد. تشویش در به خاطر آوردن موضوعاتتان خود باعث سخت تر شدن کارتان می شود.
۳- جایی را برای گذاشتن دستهایتان پیدا کنید. دستهایتان را در یک محل بگذارید – به عنوان نمونه در دو طرف تریبون – آنگاه آنها را فراموش کنید. بعداً به صورت طبیعی آنها را تا موقعی که جایی برای برگشتن داشته باشند، بلند خواهید کرد.
۴-تمرین کنید، تمرین کنید و تمرین کنید. به میزانی که می توانید در محیطی که شبیه موقعیت واقعی است،  ممارست کنید.

نکته مدیریتی روز

مجله مروری بر کسب و کار هاروارد

کتاب مجموعه نکات مدیریتی مروری بر کسب و کار هاروارد را می توانید از لینک ذیل تهیه فرمایید:

http://naghoospress.ir/bookview.aspx?bookid=1486648

ترجمه: مراد احمدی پور
مشاور مدیریت منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است