ویرایش محتوا

پرسشنامه شرایط کار در ماه مبارک رمضان

دوستان گرامی و همکاران محترم منابع انسانی. با سلام همانطور که مستحضرید، ماه مبارک رمضان در هفته آینده آغاز خواهد شد. بدین وسیله فرارسیدن این ماه مبارک را به همه مسلمانان تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت را برای ایشان آرزومندیم. بسیاری از شرکتها و سازمانها برای این ماه تدارک ویژه ای دیده و در برنامه های عادی و روزمره خود تغییراتی می دهند. با این وصف، کارشناسان و مدیران منابع انسانی به عنوان متولی و پیشنهاد دهنده این تغییرات به دنبال اطلاعات بازار کار و نحوه فعالیت معمول شرکتها در این زمینه هستند.

با این توضیحات، به استحضار می رساند که شرکت رایان راهبرد چابک ارائه دهنده راهکارهای مدیریت منابع انسانی، امسال برای اولین بار قصد دارد که این اطلاعات را از شرکتهای مختلف جمع آوری نموده و در پایان تحقیق (قبل از آغاز ماه مبارک رمضان) نتایج را به مشارکت کنندگان در تحقیق تقدیم نماید.

از شما دعوت می شود با مشارکت در تکمیل این پرسشنامه از طریق لینکی که در ذیل معرفی شده، در بالا بردن اعتبار این پرسشنامه سهیم شده و اطلاعاتی برای تصمیم گیری منطقی برای تصمیم گیرندگان فراهم آورید.

خواهشمند است به منظور فراهم نمودن به موقع این اطلاعات؛ پرسشنامه را تا روز سه شنبه، ۲۷ تیرماه ارائه فرمایید.

پیشاپیش از مشارکتتان در این اقدام حرفه ای سپاسگزاریم.

رایان راهبرد چابک

توجه: مهلت پاسخگویی به اتمام رسیده است

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است