ویرایش محتوا

عنوان شغلی : مدیر توسعه افراد

مدیر توسعه افراد

مدیر توسعه افراد یا People Development Manager

مدیر توسعه افراد سمتی است که به تازگی جای خود را در سازمانهایی که به دنبال آموزش و توانمندسازی مدیران هستند، باز خواهد کرد.

مدیر توسعه افراد

سالهاست بسیاری از شرکتها گزارش می کنند که مدیران صف شان دچار کمبود مهارتهای مورد نیاز برای مدیریت مؤثر کارکنانشان هستند.

مدیر توسعه افراد می تواند نقشی حیاتی در پل زدن بر روی این دره شایستگی بازی کند تا اطمینان ایجاد کند که مدیران صف می دانند که چگونه ابزارها، فرآیندها و روشهای عمل را در ارتباط با مدیریت منابع انسانی به کار برند.

مدیر توسعه افراد

به عنوان نمونه یک مدیر توسعه افراد ممکن است که:

مربی گری و کوچینگ یک مدیر صفی هم سطح را در زمینه فرآیند برقراری یک مرور عملکرد مؤثر بر عهده گیرد و یا ممکن است اطلاعاتی در خصوص اینکه از کجا می تواند پشتیبانی بیشتری در خصوص مسأله یک کارمند مشخص دریافت کند، ارائه نماید.

درحالی که سمت مدیر توسعه افراد به صورت رسمی در خارج از واحد منابع انسانی قرار دارد، این مدیران باید به منظور اطمینان از تطابق و همراستایی با برنامه ها و روشهای عمل پذیرفته شده، از سوی واحد منابع انسانی پشتیبانی شوند.

مدیر توسعه افراد

با گذشت زمان و با بهبود توانمندی مدیران صف در فرآیندهای مرتبط با افراد،  اهمیت این سمت در شرکتی که این برنامه را اجرا می کند، می تواند کاهش یابد.

مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است