ویرایش محتوا

شرکت های برتر در کارراهه شغلی

کارراهه شغلی

در بین شرکت هایی که سیستم های مختلف و شیوه های نوین مدیریت منابع انسانی را به کار برده اند، برخی از نمونه های موفق و نتایج کارها ارزشمند و قابل مطالعه است. از جمله شرکت هایی که برنامه ریزی کارراهه شغلی را به صورت حرفه ای انجام داده اند که می توانند به عنوان الگو دیده شوند.

۲۵ شرکت مذکور در تصویر فوق، لیست شرکت های برتر در برنامه ریزی کارراهه است که مطالعه و بررسی شیوه های آنها آموزنده است. شرکت های حرفه ای نظیر لینکدین، فیس بوک، شل، سپ، خطوط هوایی ساوث وست و … در این لیست دیده می شوند.

رویکردهای نوین مشترکاتی دارند که از با گذشته فرق هایی دارد. از جمله اینکه برنامه مسیر شغلی باید با ملاحظه ی نیاز کارفرما، تمایلات و پتانسیل های فرد داشته باشد.

برنامه ی مسیر شغلی دیگر تنها به معنای ارتقای عمودی نیست. در بسیاری از مواقع عمیق شدن در یک تخصص و حیطه ی عملکردی نیز توسعه ی حرفه ای است و پیامدهای یک ارتقا را دارد. هرچند لزوماً با مدیر شدن و ارتقای عمودی و سلسله مراتبی همراه نباشد.

 

یادداشت های مرتبط:

مسئول کارراهه خود باشید

کارراهه به مثابه صخره نوردی

رویکرد کارراهه ای به پاداش

توسعه یک برنامه کارراهه

شفافیت جبران خدمت

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است