ویرایش محتوا

نمودار کارت امتیازی متوازن و شاخص کلیدی عملکرد (BSC و KPI)

کارت امتیازی متوازن نقش مهمی در جاری سازی اهداف استراتژیک دارد. با استفاده از این مدل، اهداف اساسی را می توان به سطح واحدی رساند و با استفاده از شاخص های عملکرد، به هدف گذاری برای کارکنان در این سطح کمک نمود. علاوه بر این کارت امتیازی متوازن در پایش عملکرد و سنجش میزان دستیابی به اهداف با کمک شاخص های کلیدی عملکرد نیز نقش اساسی دارد. نمودار زیر نقش و موقعیت کارت امتیازی متوازن و شاخص های کلیدی عملکرد در سیستم مدیریت استراتژیک را به اختصار نشان می دهد.

کارت امتیازی متوازن و شاخصهای کلیدی عملکرد در مدیریت استراتژیک

مورد کاوی استراتژی جبران خدمت و نگهداشت

مدل ستاره ای/استراتژی سازماندهی

دوره تخصصی استراتژی و برنامه ریزی منابع انسانی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است