ویرایش محتوا

رویکرد کارراهه ای به پاداش

بسیاری از شرکتهایی که ماندگاری کارکنان را پدیدآورنده­ ی سطح بالاتری از اثربخشی می­ دانند، باور دارند

که این سطح بالاتر از کارآمدی از طریق کسب دانش سازمانی و عمیق کردن اطلاعات در خصوص مشتریان و سایر عوامل نهادی ازسوی کارکنان به­ دست می ­آیند. (کارراهه و مسیر شغلی)

و بدین سبب ارزشمندند.

به همین مناسبت برنامه­ ی جامع و عمیق­تری در زمینه­ ی کارراهه و مسیر شغلی کارکنانشان شکل داده و اجرای آن را نیز به دقت پی می گیرند.

کارراهه و مسیر شغلی : در این راستا که   Career Reward Approach  نامیده می شود، با توجه به تمایل نسلهای جدید به پیشرفت حرفه ­ای و شغلی، این رویکرد و توجه به کارراهه را به عنوان بخش مهمی از بسته ­ی جبران خدمت کل در نظر گرفته اند.

به ­طوریکه این رویکرد به عنوان متدی نوین در ساماندهی و پیشنهاد بسته­ ی جبران خدمت شناخته شده ­است. (کارراهه و مسیر شغلی)

در رویکرد پاداشی داشتن به کارراهه شغلی، همه آنچیزهایی که کارکنان، در طول خدمت در شرکت یا سازمان کسب می ­کنند. را به عنوان اجزای بسته­ ی جبران خدمت درنظر گرفته و فعالانه برای آنها برنامه ­ریزی کرده. و در کنار اجزای ملموس جبران خدمت استفاده می کنند.

کارراهه و مسیر شغلی
کارراهه و مسیر شغلی

پیشرفت شغلی، یادگیری و امکان جابجایی، درکنار گزینه­ ی کارکردن با افراد و مشتریان متفاوت و متنوع که می­ تواند. ارزشمندترین تجربیات شغلی محسوب شده. و سازندهی بسیاری از شایستگی­ها و مقدمه­ ی پیشرفت حرفه­ ای باشد، در این رویکرد جای می­ گیرد.

به ­طور معمول، ممکن است اجزای این بسته ­ی پاداش در هنگام ورود فرد به شرکت برایش بی معنا باشند. و یا دستکم از قابلیت اطمینان کافی برخوردار نباشند.

در این مواقع مخصوصاً نزد کارجویان کم ­تجربه­ تر، مبلغ پرداخت ممکن است دارای اهمیت بسیار بالاتر و غیر قابل ملاحظه ­ای در تصمیم­گیری شغلی شود.

در صورتی که یک شرکت یا سازمان چنین امکاناتی برای کارکنان فراهم آورده. و رویکرد پاداش کارراهه­ ای داشته باشد، شایسته است. با تکنیکهای مختلف برندسازی کارفرمایی آن را برجسته کند.

روشن است سازمانهایی که از مزیت داشتن این رویکرد به پاداش بهره ­مندند و به اندازه­ ی کافی و مطلوب روی آن سرمایه­ گذاری می­کنند، در جنگ استعدادها و افزایش ماندگاری آنها موفقتر خواهند بود.

کارراهه شغلی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است