ویرایش محتوا

شرکتهای با استاندارد بالای اخلاقی High Road

شرکت هایی که استاندارد اخلاقی بالاتری (به این شرکتها اصطلاحاً High Road Company* گفته می شود) دارند

کارکنان، محیط فعالیت و خدماتی که فراهم می‌کنند را به اندازه موفقیت در مسائل مالی مهم می‌شمارند.

این شرکت‌ها از چشم اندازی بلندمدت بهره گرفته و به محیط کار به عنوان ابزاری که می‌تواند اثر قابل توجهی روی کسب و کار و اجتماع داشته باشد، می نگرند.

این دسته از شرکتها و سازمانها، مدلهای کسب­ وکار محوری که صرفاً از کارکنان بهره‌برداری کرده و به محیط به عنوان مبنای موفقیت، احترام نمی‌گذارد را رد می­ کنند.

کارفرمایانی که از این رویکرد اخلاق­ محور پیروی می­کنند، می دانند که کسب و کار در صورتی امکان رشد می­ یابد که بازارها را با عمل مسئولانه و کارکنان را با جبران­ خدمت عادلانه تقویت کنند. (استاندارد اخلاقی)

استاندارد اخلاقی

ویژگی های کارفرمایان با استاندارد اخلاقی بالا

کارفرمایان دارای استانداردهای بالای اخلاقی، به کارکنان مرخصی استعلاجی باحقوق داده و حتی به خاطر بیماری افراد خانواده، به فرد مرخصی می ­دهند. در استخدام‌ها گوناگونی را رعایت می‌کنند و دستمزد عادلانه پرداخت میکنند؛

در حالی­که برنامه های استخدام و سایر شیوه های کاریشان موجب انگیزش و بهره­ور ماندن و قابلیت اطمینان کارکنان می‌شود.

این قبیل شیوه ها، محیط های کاری اخلاقی فراهم می کنند که در آن، شرایط کاری مناسب­تری برای کارکنان ایجاد شده و در همین حال، از طریق کاهش هزینه‌های خروج خدمت، استخدام، باز آموزی، کنترل کیفیت،  ضایعات، حوادث، غیبت و به تبع آن افزایش رضایت مشتریان، در منابع مالی نیز صرفه جویی می کنند.

*  High Road کنایه از سطح اخلاقی بالاتر است. عبارت “Tak­ing The High Road” به کسی نسبت داده می‌شود که در شرایط بسیار سخت نیز عملی نظام‌مند انجام می‌دهد. این­گونه افراد، حتی در هنگامی که کاملا بدون دفاع هستند نیز از خود درستکاری، منصفانه بودن و از خود گذشتگی بروز می‌دهند.

استاندارد اخلاقی

مشاوره و آموزش مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک

استاندارد اخلاقی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است