بسته خدمات (مشاوره و آموزش منابع انسانی) رایان راهبرد چابک

متخصصان منابع انسانی رایان راهبرد چابک با ارائه خدمات بهبود فعالیتهای جذب، نگهداری و بهسازی نیروی انسانی شاغل در سازمان، مدیریت را در اجرای استراتژی های مدون به منظور انجام رسالت سازمان و رسیدن به اهداف کسب و کار پشتیبانی می نماید. بدین ترتیب که با فراهم نمودن فرصت های برابر استخدامی و جلب متقاضیان شایسته که به ارزشهای سازمانی باور داشته و به آنان وفادار باشند، نیروی انسانی مطابق با نیازهای سازمانی را فراهم نموده و با انجام فعالیتهای جبران خدمت به نگهداشت ایشان می پردازد.

مجموعه آموزش و توسعه منابع انسانی نیز با شناسایی نقاط قابل بهبود در پرسنل و با تکیه بر برنامه ریزی های کارراهه شغلی و جانشین پروری و با استفاده از ابزارهایی نظیر آموزش الکترونیکی در کنار آموزشهای معمول، بهسازی سرمایه انسانی را در نظر دارد.

تیم متخصصان منابع انسانی رایان راهبرد چابک با بهره مندی از کارشناسان خبره باور دارد که کارکنان، اصلی ترین سرمایه شرکت بوده و هر موفقیتی مرهون تلاش، کاردانی و نوآوری سرمایه انسانی خواهد بود.

بدین منظور و نیز برای کسب اهداف کسب و کار ، ضمن آنکه تمامی سیاستها و عملیات منابع انسانی در سازمان بایستی بر اساس مقررات مصوب داخلی استوار گردند، استانداردهای پذیرفته شده بین المللی و یافته های جدید نیز ملاک عمل می باشند. فعالیت مداوم در بررسی های مربوط به وضعیت بازار کار در کنار استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات نظیر برنامه ریزی منابع سازمان این توانایی را به تیم منابع انسانی داده که فعالیتهایش را در این جهت تنظیم نماید.

در لیست ذیل، اهم این فعالیتها به تفکیک ذکر گردیده است:

استراتژی منابع انسانی و همخوانی آن با استراتژی اصلی کسب و کار

استخدام کادر منابع انسانی و آموزش ایشان به منظور عمل در حد کلاس جهانی

طراحی سازمان ، ساختار و چارت سازمانی

طراحی ساختار واحد منابع انسانی بر اساس الگوهای روز دنیا

کارراهه و مسیر شغلی و ارتقای کارکنان و مدیران

مدیریت استعدادها

مدیریت عملکرد بر اساس توافقنامه های عملکردی

آنالیز و ارزیابی مشاغل براساس استاندارد بین المللی هِی Hay group

تدوین و بهبود فرآیند استخدام و به کارگیری نظام شایسته گزینی

جبران خدمات و مزایا براساس شاخصهای عدالت داخلی و بازار کار

برنامه ریزی آموزش و توسعه منابع انسانی

برنامه ریزی جانشینی برای مشاغل کلیدی سازمان

بهبود نگرش منابع انسانی به عنوان یکی از سه ضلع شایستگی

برنامه آشنایی کارمند جدید و چگونگی معرفی کارکنان جدید: Induc­tion and On boarding

تدوین مقررات سازمانی

* جهت کسب اطلاعات تکمیلی و صحبت با مشاوران رایان راهبرد چابک با شماره های ذیل تماس بگیرید:

شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۶۷۴۰۸ و ۰۹ و نیز شماره تلفکس ۰۲۱۴۴۶۶۷۳۸۴

ایمیل: HR@ISURVEY.IR

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top