ویرایش محتوا

دفتر کار آینده

 

چرا کارفرمایان باید هزینه گزاف اجاره اماکن اداری کارکنان در شهر را بپردازند؟

آیا دفتر کار آینده هم با همین وضعیت و هزینه ها خواهد بود؟

دفتر کارهای آینده درحال انتقال به حیاط خلوت کارکنان و شرکتهای متناسب با اقتصاد جدید هستند.

این اقتصاد به نتایج فکر می کند نه به حضور! به بهای از دست دادن ساعتهای زیادی که صرف رفت و آمد به دفتر اصلی شرکت می شود. دفتر کار آینده، جذب کار، دفتر کار، محل کار، شرح شغل، آنالیز شغل، شناسنامه شغل، شرح وظایف، ارزیابی شغل، گرید شغل 

دفتر کار آینده، جذب کار، دفتر کار، محل کار، شرح شغل، آنالیز شغل، شناسنامه شغل، شرح وظایف، ارزیابی شغل، گرید شغل 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است