درج فرصت های استخدام منابع انسانی و اداری

منابع انسانی با بهره گیری از یافته های بازاریابی استفاده های زیادی از آن کرده است.

چه هنگامی که در صدد بازاریابی داخلی برای ایده های بهبود دهنده خود در بین مدیران و کارکنان است و چه موقعی که به تقویت برند کارفرما و ارتقای جایگاه نام شرکت در میان کارجویان و استعدادها می گردد تا از این طریق بتواند علاوه بر جذب ایشان، پرستیژ کار کردن در سازمان را به عنوان یکی از اجزای بسته جبران خدمت به ایشان اطلاع دهد.

مدیران و متخصصان منابع انسانی با تلاشهایشان برای موفق شدن در رقابتهای موجود در بازار کار نیاز دارند که از منابع در دسترس خصوصاً منابع مالی به بهترین نحو استفاده کنند. در این شرایط از جمله باید تلاش کنند تا مجاری مناسبی برای انتشار پیامهایشان علی الخصوص پیامهای حاوی فرصتهای شغلی به کاندیداهای بالقوه شناسایی کنند تا از این مجاری فرصتها را با بیشترین اثربخشی و کمترین هزینه عرضه کنند. دیگر زمان آن نیست که با انتشار آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار هزینه گزاف اطلاع رسانی فرصتها به کسانی را به شرکت تحمیل کنند که درصد بسیار کمی از آنها می توانند کاندیداهای بالقوه جایگاه بلاتصدی مورد نظر باشند. به گواه خبرگان منابع انسانی، استفاده از بانکهای داده ای شغلی قدیمی، ناکارآمد و گران نیز برای شغلهای تخصصی راه به جایی نبرده است.

استفاده از بسترهای جدیدتر که ضمن دارا بودن هزینه بسیار پایینتر — و بعضاً  رایگان — محل تجمع کاندیداهای بالقوه محسوب می شود، یکی از شایستگی های کلیدی برای کارشناسان منابع انسانی است که قرار است شرکتیار باشند (HR Busi­ness Part­ner). هم اکنون انجمنها و گرد هم آیی های حرفه ای، نشریات تخصصی و وب سایتها و فضا های مجازی تخصصی مکان خوبی برای نشر این فرصتها و شکار استعدادهاست.

در این راستا وب سایت رایان راهبرد چابک با دارا بودن مخاطبان تخصصی در زمینه های مدیریت منابع انسانی و اداری و نیز سایر تخصصهای مدیریتی و بازدید روزانه بیش از ده هزار نفر/ صفحه توسط مدیران و کارشناسان اداری، مدیریت و منابع انسانی سازمانها و شرکتها پذیرای اطلاع رسانی و انتشار فرصتهای استخدامی تنها در زمینه های منابع انسانی HR ، امور اداری و مدیریت ارشد می باشد.

سازمانها و شرکتهایی که دارای فرصتهای شغلی در زمینه های ذیل می باشند می توانند فرصتهای شغلی را جهت درج رایگان در وب سایت و انتشار روزانه آن در شبکه های مختلف اجتماعی (لینکدین، گروه یاهو مدیریت منابع انسانی ایران، وایبر، تلگرام ، گوگل پلاس، فِیس بوک و وبسایتهای همکار و …) را به رایان راهبرد چابک ارسال نمایند.

متولیان استخدام در شرکتها و سازمانها می توانند فرصتهای ارسالی که با فرمت Word و به صورت ساده تایپ شده و حاوی عکس و جدول نباشند را با هماهنگی مسئول مربوطه در سازمان متبوع خود به آدرس HR@isurvey.ir ایمیل نمایند.

زمینه های شغلی مورد قبول عبارتند از:

مدیر/ رئیس/ متخصص/ سرپرست/ کارشناس/ کارمند/ متصدی در رشته های

منابع انسانی (HR) ، آموزش و توسعه، جبران خدمت و مزایا، جذب و استخدام، امور اداری، کارگزینی، پرسنلی، حقوق و دستمزد، سیستمها و روشها، اداری و مالی و دیگر عناوین مشابه

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top