ویرایش محتوا

قانون و بخشنامه های مرتبط با کار و کارگر

قانون کار ایران

از اولین قانون کار که بیش از هفتاد سال پیش تصویب شد تاکنون، تغییرات و اصلاحات زیادی در آن رخ داده است. 

مراعات و میزان انطباق فعالیت های کسب و کارها با این مصوبات گذشته از اینکه از الزامات کار در فضای کشور است، می تواند منشاء بسیاری از نگرش ها و پندارهای کارگران در مورد کار و کارفرمایشان باشد. 

مشاوران رایان راهبرد، آماده مشاوره در زمینه های مدیریت منابع انسانی به کارآفرینان و مدیران شرکت ها و استقرار سیستم های نوین با توجه به الزامات و محدودیت های ترسیم شده در قانون کار کشور است.

همچنین مشاور همکار رایان راهبرد چابک با تسلط بر قانون کار و اصلاحات آن، بخشنامه های صادره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز آگاهی از آرای وحدت رویه صادره از دیوان عالی کشور در این خصوص، به مخاطبان که عمدتاً سازمان های متقاضی استقرار سیستم های نوین منابع انسانی هستند، مشاوره ارائه می دهد.

مستندات قانونی منابع انسانی
مستندات منابع انسانی برای اطمینان از عادلانه بودن تصمیمات و قابل دفاع بودن آنها ضروری است

یادداشت های مرتبط:

استراتژی مناسب برای مذاکره با نمایندگان کارگران و منابع انسانی

شکل گیری تعطیلات پایان هفته در ایران

اصول اخلاقی و حرفه ای در مدیریت منابع انسانی

بخشنـامه های مزد در سال های مختلف

روند تغییر مزد ( جبران خدمت ) در پنج سال و مقایسه آن با تورم رسمی

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است