ویرایش محتوا

ده نوآوری برتر تکنولوژیکی سال ۲۰۱۲

سال ۲۰۱۲ در ادامه ی روند تحولات تکنولوژیک، همراه با تغییرات تأثیر گذاری بود که در زیر به ده نوآوری برتر در زمینه فناوری اشاره می شود:

۱- کامپیوترهای لمسی:

استفاده از سیستمهای گرافیکی رابط (اینترفِیس) برای کاربران، به صورت روز افزون مورد تقاضا هستند، بدین ترتیب کامپیوترهای رومیزی (دِسک تاپ) توسط صفحه های لمسی کهنه می شوند.

۲- حرکات و اشارات و علائم اجتماعی:

به اشتراک گذاری که فِیس بوک بنیانگذاری کرده، به عنوان روان کار شناخته می شود. کاربر وقتی که می خواهد چیزی را به اشتراک گذارد، نیازی ندارد که روی دکمه ای کلیک کند. در عووض، هر افزونه (Appli­ca­tion) ای که شما تأیید نمایید، در پروفایلتان قرار می گیرد.

۳- پرداختهای موبایلی:

این نوآوری در تکنولوژی، پرداخت از طریق کارتهای اعتباری را منسوخ می کند.

۴- آتش زنه ی (Kin­dle Fire) آمازون:

پیش بینی می شود که این دستگاه با توجه به هزینه و قابلیتهایش از آی پد بیشتر فروش کند

۵- تلویزیون در همه جا (TV Every­where):

آخرین نوآوری در تکنولوژی که کاربر را قادر می کند نمایش های مورد علاقه اش را به راحتی در دستهایش تماشا کند.

۶- کنترل صدا:

این یکی دیگر از روندهای عمومی در سال ۲۰۱۲ است که به شما اجازه می دهد نه تنها متن را بفرستد، بلکه یادآورها یی(Reminders) را ساخته و با صوت، به جستجوی وب بپردازد. بنابراین روند استفاده از صداهای کنترل شده در حال افزایش است.

۷- علائم و اشارات فضایی:

مایکروسافت کینکت (Kinect) یکی از آن دستگاههایی است که از اشارات فضایی استفاده می کند. این روش ورودی می تواند به عنوان دست امواجی کاربر در نظر گرفته شود.

۸- تجربه های مبتنی صفحات (Screen) ثانویه

این مورد آخرین روند افزونه ها خصوصاً روی آی پد است که در آن محتوا به فیلم یا نمایشی که در حال تماشای آن هستید، لینک شده و توسط خروجی صدای تلویزیون نشان داده می شود.

۹- صفحات انعطاف پذیر:

این نوع از صفحات به دستگاههایی که رابط شان خم می شود و به کاربر اجازه می دهد که گذشته از زوم کردن، از راه پیچاندن تبلت یا تلفن به قسمتهای مختلف صفحه برود.

۱۰- HTML 5:

این نوآوری تکنولوژی به توسعه دهندگان اجازه می دهد که افزونه های قوی تر و فعالتری خلق کنند. بنابراین سال ۲۰۱۲ به ما فرصت استفاده از آخرین نوآوری های تکنولوژیک آسان را به دست می دهد.

ترجمه: رایان راهبرد چابک

منبع: 

http://www.techzug.com/index.php/innovative-gadgets/top-10-tech-innovations-of-2012.html

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است