ویرایش محتوا

بازارسنجی و اطلاعات بازار کار ایران

بازار کار نیز همانند بازارهای دیگر تابع اصولی است که می توان آن را سنجش و تحلیل کرد. در بازار کار نیز خریداران که همان کارفرمایان باشند، بایستی از موجودی بازار خبر داشته و سیاستهایشان و نیز پرداخت هایشان را نیز بر این اساس تنظیم کنند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، رایان راهبرد چابک، بازارسنجی جبران خدمت و مزایا را در ابتدای سال آینده با همکاری شرکتهای معتبر در صنایع مختلف برگزار خواهد نمود.

در صورتی که شرکت شما نیز مایل است که در این بازارسنجی شرکت نماید و در سیاستگزاری منابع انسانی از گزارش حاصل از بازارسنجی استفاده نماید، با ایمیل ذیل مکاتبه نموده و ثبت نام فرمایید:

isurveyi@isurvey.ir

رایان راهبرد چابک به همراه شبکه گسترده کارشناسان منابع انسانی شرکتها که با این گروه در ارتباطند، تحلیلهایی تهیه و منتشر می کند که می تواند به عنوان یکی از داده های مورد نیز برای سیاستگذاری منابع انسانی به کار رود. این تحلیلها به دو بخش عمومی و اختصاصی تهیه می شوند. تحلیلهای عمومی رایگان بوده و در روزنامه ها و وب سایتهای اقتصادی و خبری منتشر می گردند که طبیعتاً در دسترس بازدید کنندگان سایت نیز قرار می گیرد. تحلیلهای اختصاصی نیز بنا به سفارش کارفرمایان و نیز به صورت تحلیلهای تخصصی از بخش فروش رایان راهبرد چابک قابل تهیه است.

.We Pro­vide fresh infor­ma­tion from Iran Labor Mar­ket for inter­nal and inter­na­tion­al cor­po­ra­tion active in Iran

لینک مقاله منتشره توسط چابک در مورد جبران خدمت (دنیای اقتصاد)

لینک یک نمونه تحقیق بازارسنجی بازار کار: شرایط کار در ماه رمضان

لینک نمونه ای دیگر از تحقیقات بازارسنجی بازار کار؛ نحوه تعامل کارکنان و سازمانها در نوروز

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است