اطلاعات بازار کار ایران

بازار کار نیز همانند بازارهای دیگر تابع اصولی است که می توان آن را سنجش و تحلیل کرد. در بازار کار نیز خریداران که همان کارفرمایان باشند، بایستی از موجودی بازار خبر داشته و سیاستهایشان و نیز پرداختهایشان را نیز بر این اساس تنظیم کنند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، رایان راهبرد چابک، بازارسنجی جبران خدمت و مزایا را در ابتدای سال آینده با همکاری شرکتهای معتبر در صنایع مختلف برگزار خواهد نمود.

در صورتی که شرکت شما نیز مایل است که در این بازارسنجی شرکت نماید و در سیاستگزاری منابع انسانی از گزارش حاصل از بازارسنجی استفاده نماید، با ایمیل ذیل مکاتبه نموده و ثبت نام فرمایید:

isurveyi@isurvey.ir

رایان راهبرد چابک به همراه شبکه گسترده کارشناسان منابع انسانی شرکتها که با این گروه در ارتباطند، تحلیلهایی تهیه و منتشر می کند که می تواند به عنوان یکی از داده های مورد نیز برای سیاستگذاری منابع انسانی به کار رود. این تحلیلها به دو بخش عمومی و اختصاصی تهیه می شوند. تحلیلهای عمومی رایگان بوده و در روزنامه ها و وب سایتهای اقتصادی و خبری منتشر می گردند که طبیعتاً در دسترس بازدید کنندگان سایت نیز قرار می گیرد. تحلیلهای اختصاصی نیز بنا به سفارش کارفرمایان و نیز به صورت تحلیلهای تخصصی از بخش فروش رایان راهبرد چابک قابل تهیه است.

.We Provide fresh information from Iran Labor Market for internal and international corporation active in Iran

لینک مقاله منتشره توسط چابک در مورد جبران خدمت (دنیای اقتصاد)

لینک یک نمونه تحقیق بازارسنجی بازار کار: شرایط کار در ماه رمضان

لینک نمونه ای دیگر از تحقیقات بازارسنجی بازار کار؛ نحوه تعامل کارکنان و سازمانها در نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top