ویرایش محتوا

مرسر: سونامی تحولات جهانی نیروی کار

تحول نیروی کار

تحول نیروی کار : هم اکنون در حال رویارو شدن با تحولات تصاعدی نیروی کار در جهان هستیم.

این تغییرات از حیث بزرگی و اثرگذاری می توانند مشابه امواج سونامی در نظر گرفته شوند که مسلماً در نحوه مدیریت نیروی کار تأثیر خواهند گذاشت.

جهان کار در حال شکل گیری مجدد بر اساس تغییرات انتظارات شغل و کارراهه کارکنان، رویکردشان به کار، ماهیت کاری که انجام می دهند و ظاهر و آرایش خود نیروی کار است. با درک این تغییرات می توان ریسکهای نیروی کار را مدیریت کرد. پنج مورد اصلی این تغییرات که در حال وقوع هستند عبارتند از:

  • ازدیاد تنوع نیروی کار و مشتریان
  • تکه تکه شدن از طریق تکنولوژی
  • افزایش انباشتگی داده های کلان (Big Data)
  • کارمندان در استرس و فشارهای وارده در خصوص بهره وری
  • جدا شدن نیروی کار

تحول نیروی کار

مشاوره منابع انسانی، ارائه شناسنامه شغل، ارائه شرح شغل، ارائه شرح وظایف، هی گروپ، دیکوم، آموزش منابع انسانی رایان راهبرد چابک

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است