ویرایش محتوا

مسائل مهم منابع انسانی در ۲۰۱۵

منابع انسانی در هر دوره زمانی متأثر از مسائل محیطی و تغییرات و خواسته های ذینفعان است. فرهنگ منابع انسانی، تعهد و تعلق کاری و تنوع کارکنان، و دغدغه هایی که در خصوص نگهداری و ماندگاری منابع انسانی وجو دارد، جزو مسائل اساسی مدیریت منابع انسانی در سال ۲۰۱۵ خواهند بود.

v باز طراحی شدن مدیریت عملکرد ادامه خواهد یافت.

v شرکتهای بیشتری با کارکنان غوطه ور در تکنولوژی ((over­whelmed employ­ees[i] سر و کار خواهند داشت.

v یادگیری سازمانی دگرگون شده و اهمیت بیشتری خواهد یافت.

v شرکتها در به دست آوردن استعدادها، استفاده از شبکه ها برای استخدام، دسترسی به برند و تکنولوژی های جدید بازنگری خواهند نمود.

تفاوت های فرهنگی و مذهبی در محیط کار را چگونه در نظر بگیریم؟

در زمان تغییر، فرهنگ را در اولویت اول قرار دهید

۹ نشانه فرهنگ کاری سمی


[i] اشاره به کارکنانی دارد که یکسره و به شدت در معرض پیامها، ایمیلها، اطلاعات و فعالیتهای کاری هستند

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است