ویرایش محتوا

درس آموخته های منابع انسانی پاراالمپیک

بدون هیچ ترتیبی موارد مهم از درس آموخته هایی که متخصصان منابع انسانی می توانند از واقعه ی پاراالمپیک بیاموزند را بیان می کنم:

۱‑قدرت مربیگری: اگر می خواهید تند تر بروید مربی بگیرید
۲‑فرصت ها از دل سختی ها به دست می آیند. مصاحبه با یکی از معلولین که مدال طلا گرفته بود را به خاطر می آورم. وقتی از او پرسیده شد اگر به گذشته برگردد حاضر است پاهایش را در ازای مدال طلا از دست دهد و او با اطمینان جواب داد که هیچ گاه پاهایش را با این مدال طلا مبادله نخواهد کرد.
۳‑قدرت شناخت: برحسب مدال ها و ستایش جمعیت حاضر.
۴‑قدرت بینش: تمام داوطلبینی که بدون حقوق بودند، سطوح بالای تعلق خاطر را دارا بودند به خاطر انجام کاری که احساس می کردند با ارزش است.
۵‑عملکردهای عالی از دل ساعت های زیاد تمرین به دست می آید.
۶‑یک تیم بسیار موثر شبیه چیست؟ تمرکز بر هدف، بازی کردن با قدرت و توان جمعی و کارسخت به وفور در تیم های موفق وجود داشت
۷‑اهمیت سرمایه گذاری منابع کافی.

اما در نهایت چه چیزی به عنوان میراث برای ما  می ماند؟ برای من پارالمپیک بود. برای فردی مثل من که در زمینه منابع انسانی فعالیت می کند، برای این اعتقاد که: هر کسی پتانسیل تعالی را دارد، مثالی بهتر از پاراالمپیک وجود ندارد.

نوشته میشائیل موران 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است