ویرایش محتوا

مدیر ارشد اجرایی CEO

مدیر ارشد اجرایی

مدیر ارشد اجرایی CEO

مدیر ارشد اجرایی CEO : یک مدیر ارشد اجرایی (Chief Exec­u­tive Offi­cer = CEO) در انگلیسی آمریکایی و یا یک مدیر عامل (Man­ag­ing Direc­tor = MD) در انگلیسی بریتانیایی سمتی است که معرف ارشد ترین شخص اجرایی، مسئول یا مجری سازمان است که مسئولیت مدیریت یک سازمان را بر عهده دارد. CEO یک شرکت یا سازمان معمولن به هیأت مدیره گزارش می دهد و مسئول حداکثر کردن ارزش دارایی های یک سازمان است. به دارنده این سمت عناوینی نظیر رئیس عالی (Pres­i­dent) و مجری ارشد (Chief Exec­u­tive = CE) نیز داده می شود.

مسئولیتهای مدیر ارشد اجرایی CEO:

مدیر ارشد اجرایی CEO : مسئولیتهای مدیر ارشد اجرایی سازمان توسط هیأت مدیره سازمان یا سایر تصمیم گیرندگان بر اساس ساختار حقوقی سازمان تخصیص داده می شود.

مدیر ارشد اجرایی CEO

این موارد می توانند بسیار بلند مدت و یا محدود باشند که معمولن تحت یک سیستم رسمی تفویض اختیار محافظت می شوند.

معمولن یک تصمیم گیرنده، رهبر، مدیر و مجری است. نقش ارتباطی می تواند شامل رسانه ها و مواردی که باید در بیرون اظهار شوند به همراه موارد قابل ذکر برای مدیران و کارکنان باشد.

نقش تصمیم گیرنده شامل تصمیماتی در سطوح بالا در خصوص خط مشی ها و استراتژی است.

مدیر ارشد اجرایی CEO
Sta­tis­tics and busi­ness suc­cess of a businessman

به عنوان یک رهبر سازمان، CEO/MD به هیأت مدیره در خصوص انگیزش کارکنان مشاوره داده و تغییرات سازمانی را هدایت می کند.

مدیر ارشد اجرایی CEO به عنوان یک مدیر، عهده دار عملیات روزمره سازمان است.

این اصطلاح به شخصی داده می شود که تمام تصمیمات در خصوص تعالی سازمان را اتخاذ می کند و تمامی بخشها و زمینه های یک کسب و کار نظیر عملیات، بازاریابی، توسعه کسب و کار، مالی، منابع انسانی و غیره را پوشش می دهد. وی لزوماً مالک سازمان نیست.

مدیر ارشد اجرایی CEO

مدیر ارشد اجرایی CEO ، ترجمه: رایان راهبرد چابک . مشاوره مدیریت منابع انسانی

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است