ویرایش محتوا

نگرش و شایستگی های متخصص منابع انسانی

شایستگی نگرش و ارزش های منابع انسانی

این پرسش، نگرش شما به عنوان یک متخصص منابع انسانی نشان می دهد: واقعاً چقدر از موفقیت های دیگران خوشحال می شوید؟

منظور این است که وقتی همکاران تان چیز جدیدی یاد بگیرند، پاداشی نصیب شان شود و یا اینکه در شغل شان ارتقا پیدا کنند تا چه اندازه رضایت و شادمانی در شما ایجاد می شود. 

برای اینکه بفهمید چه اندازه برای فعالیت در حیطه های مختلف مدیریت منابع انسانی آماده هستید، به عمق نگرش های شخصی خودتان نفوذ کنید.

خساست داشتن در این زمینه ها نه به سازمان در راه موفقیت کمک می کند و نه شما را در موفقیت در این حرفه همراهی می­ کند. اگر از این پیشرفت ها ناراحت می شوید یا دلگرمی در شما ایجاد نمی کند، برای این شغل ساخته نشده اید.

اگر این ویژگی را در خود یافتید و پرورش دادید، مطمئن شوید پتانسیل لازم برای موفقیت در حرفه ­ی مدیریت منابع انسانی را دارید؛ پس هر چه زودتر شروع کنید.

نگرش مدیر منابع انسانی

فرآیندها و ابزارها و سیستم های مختلف مدیریت منابع انسانی حرفه ­ای، همگی برای توسعه­ ی این قبیل دستاوردها و نتایج توسعه داده شده ­اند. داشتن نگرش و رویکرد و شایستگی ها و ارزش هایی همسو با این ابزارها، زیربنای استفاده موفقیت آمیز از این ابزارها هستند.

با این فرمان، لازم است سازمان ها نیز پس از اطمینان یافتن از کارآمدی و اثربخش بودن ابزارها و مدل هایی که به کار می­گیرند، به همسویی نگرشی و ارزشی و توانمندی متخصصین منابع انسانی و نیز مدیرانی که باید این ابزارها را در راه خدمت به توسعه و بهبود منابع انسانی سازمان به ­کار گیرند، فکر کنند.

 

نِگرش HRM

بهبود و توسعه کیفی شایستگی‌ها

صلاحیت های HRM پسا تحریم

مهارت های تسهیل گری منابع انسانی Facil­i­ta­tion Skills

شکاف در توانمندی ها

ویژگی های رهبران بالقوه

مدرک تحصیلی یا عملکرد و شایستگی؟

آمادگی لازم برای حرفه ای شدن SVP

لینک مقاله مصاحبه استخدامی

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است