ویرایش محتوا

در زمان تغییر، فرهنگ را در اولویت اول قرار دهید

تغییر فرهنگ : نکاتی از مجله مروری بر کسب و کار هاروارد

تغییر فرهنگ : در برابر سقوط کسب و کار، بسیاری از رهبران بند کیسه را سفت کرده، کنترل کل سازمان را مستقیماً در دست گرفته و استراتژی را در اولویت قرار می دهند.

در هر صورت، همانطور که در کلام معروف پیتر دراکر هم آمده است، “فرهنگ، استراتژی را به عنوان صبحانه می خورد”.

برای درست کردن سازمانی که به مشکل برخورده، نیاز است که ابتدا فرهنگ ساخته شود که پشتیبان  اجرای استراتژی باشد. به کارکنانتان دلایلی ارائه دهید که بدانند چرا نسبت به مشتریان، همکاران و اجرای درست کسب و کار در دنیایی که به صرفه جویی در زمان و ارزشهای مصالحه پاداش می دهد، حساس باشند.

در طی مدت تغییر، منحصراً روی جدا کردن خود از صحنه رقابت تمرکز نکرده و آنچه که شما را به عنوان شرکت در کنار یکدیگر نگاه می دارد را پیدا کنید.

این موضوع ممکن است یک ارزش، چشم انداز و یا مجموعه ای از احساسات مشترک باشد. این احساس یگانگی را به خوبی بیان کنید که در این صورت، کسب و کار به دنبال شما خواهد آمد.

تغییر فرهنگ

مجله مروری بر کسب و کار هاروارد ۱۷ مِی ۲۰۱۰ (تغییر فرهنگ)

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است