ویرایش محتوا

اولویتهای نسل هزاره برای کار

نسل هزاره کار شغل …

نسل هزاره کار شغل

گزارش مؤسسه حسابرسی و مشاور اولویتهای نسل هزاره برای کاره ای دلوئیت نشان داد که نسل هزاره دنیا (متولدین حدود بین سالهای ۱۹۸۰ تا ۲۰۰۰ میلادی) وفاداری کمتری برای کارفرماینان از خود بروز می دهند. و احساس می کنند که اکثریت شرکتها تمرکز علائقشان بر روی سود است.

نسل هزاره کار شغل

همچنین روشن شد که بسیاری از افراد نسل هزاره برای ترک زودهنگام سازمانشان برنامه دارند و در عین حال ارزشهای شخصی و علائقشان را بالاتر از اهداف سازمانی قرار می دهند.

کدام کارفرمایان در تدارک و نگهداری استعدادهای نسل هزاره موفق ترند؟

نسل هزاره کار شغل

وقتی که در خصوص فرصتهای شغلی آینده صحبت می شود، این دسته از کارکنان اهمیت بسیار بالایی برای توازن بین کار و زندگی قائل می شوند.

شرکتهایی که فرصتهای پیشرفت برای کارکنانشان مهیا کرده و درجه ای از انعطاف پذیری برای ایشان فراهم می کنند، (نظیر امکان کار از راه دور) برای کارکنان جوان جذابترند.

جالب است که افراد نسل هزاره اهمیت کمتری برای خوشنامی رهبران شرکت و تصور عمومی از شرکت قائلند.

نسل هزاره کار شغل

نسل هزاره کار شغل

 

ویژگی‌های خاص کارگاه‌های آموزشی رایان راهبرد چیست؟

کارگاه‌های رایان راهبرد بر اساس مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و با رویکرد ایجاد مهارت تخصصی تدارک دیده شده‌اند و یادگیری انجام موضوع آموزش پس از مشارکت فعال تضمین شده است. این مهارت‌ها برای مدیران و متخصصان منابع انسانی یک مزیت رقابتی ایجاد می‌کنند تا در موقعیت‌های شغلی مناسبی در این حرفه قرار گیرند.

رویکرد رایان راهبرد در ارائۀ خدمات مشاوره منابع انسانی چگونه است؟

رایان راهبرد تأکید زیادی به درونی‌سازی متدهای به کار گرفته‌شده در سازمان‌ها دارد. به طوری که تمامی پروژه‌های مشاوره پس از آموزش به ذینفعان و متولیان منابع انسانی سازمان آغاز می‌شوند. بدین ترتیب اجرا با آگاهی از دورنما و تسلط بر تکنیک همراه خواهد بود. سازمان نیز در آینده وابسته به مشاور نبوده و می‌تواند خود، به‌روز‌رسانی‌ها را متناسب با تغییرات پیش برد.

مطالب و یادداشت‌های وب سایت رایان راهبرد چابک چه ویژگی‌هایی دارد؟

کادر تحریریه رایان راهبرد چابک متشکل از متخصصان منابع انسانی با تسلط بر روزنامه‌نگاری است و متفاوت با فعالان دیجیتال مارکتینگ فعال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به کیفیت محتوا وفادارند. مطالب و یادداشت‌هایی که در وب سایت منتشر می‌شوند، عمدتاً محتوای تولیدی و یا ترجمه‌ای از روندها و سیگنال‌های موجود در فضای جهانی منابع انسانی است که خاص رایان راهبرد است. این محتواها برای اولین بار به زبان فارسی منتشر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top
error: این محتوا محافظت شده است